Saturday Oct 3/2020 @ Sherwood Park Arena
Group A – 1
7:45 am – 8:45 am
BULLICK BRENDEN
CHOROSTKOWSKI CONNOR
CYCA CONNOR
DEROCHER DAX
FARKASDI CONNOR
FENSKE LUKE
FRAY EMERSON
HAWKES MATTHEW
KIMMEL ALEC
LINDSAY BANAN
MACMILLAN DAWSON
MORRIS CORBIN
NACHBAUR MADDOX
PETTINGER EVAN
PICHOTA HUDSON
SAIDANI RAFID
SAMPSON HUNTER
STONE KADE
Group A – 2
9:00 am – 10:00 am
BROWNLEE KASON
CLIFFORD AUSTIN
COLLIER RILEY
EWANCHUK JARED
FAHNER HUDSON
FREIMARK EVAN
KENNEDY DYLAN
KOSCIELNUK KIPTYN
MANNING QUADE
MITCHELL CARTER
ONYSYK KEATON
RANSON BRADY
VIROSTEK BRODY
ROSEBRUGH PARKER
SCHMIDT ANDREW
STEINHAUER ZACHARY
WARD ELI
ZAHARIA RENO
Group B – 1
10:15 am – 11:15 am
BOISSON JAKE
COUVES NICHOLAS
DESJARLAIS BRADY
ELLIOTT GARRET
FINLEY SIMON
HARTERY LUCAS
KAWALILAK BRAYEN
LAMBERT CAEL
LYNAM COLTON
MARTINEZ PRESLEY
MCWILLIAMS BRAYDON
MEBS KAYDEN
OOSTERVELD COHEN
PERRIN ELLA
RADMANOVICH KAYLA
RADMANOVICH MASON
ROSS CADE
SANDERSON PARKER
SMITH JAKE
Group B – 2
11:30 am – 12:30 pm
BENEDICT PAXTON
BOSCH SPENCER
CARPENTER KADEN
CRANE ZACHARY
EVANS XIANEN
GALLIMORE ZACH
GARDEN ATTICUS
GLOWACKI JAYDEN
HAWKINS MADDEN
HUCULAK AIDEN
JOHNSON VASYL
LANGDON ETHAN
MOCK GRADY
MORRIS BLAKE
PITTMAN RYDER
STABBLER ZAK
TADMAN JACK
TONER ISAAC
ZILM JACK
Group C – 1
12:45 pm – 2:00 pm
ADAM NASH
ALLIDINA ZAYED
BERRYMAN RYLAN
BOSCH JACKSON
BROWN KINGSTON
DANYLUIK BRODY
ELLIOT CONOR
GARDINER LANDON
GROLEAU EVAN
HAGEN KINGSTON
HAY LUKE
HERRIT BROOKLYN
KNOLL MASON
O’NEILL BRODY
STELMACH NICHOLAS
VRABCENAK HUDSON
WHITE ETHAN
WHITE KORSEN
Group C – 2
2:15 pm – 3:30 pm
ABELAR ANDRES
BRITON DECLAN
CHARRON KEENAN
DAVIS CALEB
DHALIWAL ANRAJ
FIRTH GAVIN
HARRISON RYDER
HODGSON CARTER
KNOWLES THOMAS
LARSON KAYDEN
LAW JONATHAN
MACLEOD KARTER
MURPHY KEITHEN
REYNOLDS KEITHAN
SHERREN OWEN
TENNANT KADE
TWETEN BENJAMIN
WILKIN CONNOR
WILL BLAKE
Group D – 1
3:45 pm – 5 :00 pm
ANTHONY JOSEPH
CAMPBELL TY
CORPE ALEXA
DAY RHYS
FRAY MORGAN
FRIESEN BRODY
GALAN GRACE
GUMPINGER QUINTON
KAMINSKY NICK
LAFONTAINE ALEX
LOWES CHASE
MCDADE WILLIAM
PERRON RYDEN
PIERSON GOBENA (TAYE)
REID SLOAN
SCOTT COOPER
SEMENIUK JOSHUA
WATSON LOGAN
YEREMIY LOGAN
Group D – 2
5:15 pm – 6:30 pm
ANSELMO RILEY
BARRETT BLAKE
ELLIOTT HENRY
FLEMING DAVID
GNUTEL JAKE
GOSSE ZACHARY
HAMILTON GAGE
MCGINN TY
MOL CONNOR
MOREAU MAX
PEARSON BRADY
PERROTT KEATON
PETIT RORY
RADFORD IAIN
RIOU ZENO
SCARR LEVI
WALSH LUCAS
WESTERLUND CONNOR
WHIDDEN CRUZ
Group E – 1
6:45 pm – 8:00 pm
ABULIKE YASHAR
ANDREWS BENJAMIN
CHRISTENSON GAGE
COWLES SAMUEL
DAWSON JACOB
GILEWICH TY
GOOD OWEN
HACKMAN NOAH
HUBBARD-PURCHASE LAYNE
JENSEN GAVIN
KOSS MARCUS
LAYCOCK SHANE
MATERI HARRISON
MISKEW CHASE
MOORE ANDERSON
ROSIN CARTER
RUTA SAMUEL
SAINDON DARIEN
SLAUENWHITE JACOB
SLAUENWHITE NATHAN
USATOV DEMIAN
Group E – 2
8:15 pm – 9:30 pm
BASSENDOWSKI-DAY BENSON
BRADFORD JAYCE
BRAY-MERRYLEES GRESHAM
BUECHLER CALEB
CHRISTENSEN DECLAN
CORREIA PAUL
COUSENS-MCLEAN GAVIN
EVELEIGH LIAM
HEBERT LEVI
KOSHUTA MOSES
KUCY AXL
KUPSCH SAMUAL
MACLEOD BENJAMIN
MCWILLIAMS REESE
NIEHAUS CONNER
PATTERSON BENJAMIN
RIESS CAJE
SHINNESS JAYDEN
WILLISKO ELI
ZHENG AARON

Leave a Comment